CENA: 129 euro/metrā
IMG-LOGO CENA: 129 euro/ metrā M.

RAKSTI

Tehnoloģiskās sienas kāpnes

Tehnoloģiskās sienas kāpnes

Sienas kāpnes ir nepieciešamas visdažādākajās situācijās. Izmantojot tās, Jūs varat droši uzkāpt uz vairāku stāvu ēkas jumta un veikt tā remontu, kā arī nodrošināt nepieciešamos jumta uzturēšanas darbus.

Lasīt tālāk
Moduļu ārējās evakuācijas kāpnes

Ārējās avārijas evakuācijas kāpnes

Projektējot un būvējot visdažādākās ēkas, ugunsdrošībai ir ļoti liela nozīme. Viens no galvenajiem elementiem, kas ir iekļauts nepieciešamo pasākumu kompleksā, kurus jāveic ugunsdrošības nodrošināšanai sabiedriskajās ēkās - tās ir ārējās ugunsdzēsības evakuācijas kāpnes. Mūsdienu būvniecības tehnoloģijas un tendences ļauj izmantot tērauda kāpnes ne tikai droša evakuācijas ceļa nodrošināšanai, bet arī kā ieejas un izejas dažādos ēkas līmeņos.

Lasīt tālāk
Moduļu glābšanas kāpnes

Evakuācija no ēkām: Kā izvēlēties piemērotas glābšanas kāpnes

Ugunsdzēsības evakuācijas kāpnes ir svarīgas, lai parūpētos par cilvēku drošību, kuri atrodas telpā ugunsgrēka laikā vai citā ārkārtas situācijā. Arhitektiem, celtniekiem un nekustamo īpašumu īpašniekiem ir svarīgi izprast un ņemt vērā vispārīgās prasības. Šīm kāpnēm ir dažādi veidi, tostarp, iekšējās un ārējās, laidu un vertikālās. Šo prasību ievērošana uzlabo drošību, kā arī nodrošina evakuācijas pieejamību un atvieglo cilvēku glābšanas procesu ārkārtas situācijās.

Lasīt tālāk
Ārējās evakuācijas kāpnes

Avārijas kāpnes un to uzstādīšana

Evakuācijas kāpnes – tas ir obligāts drošības elements ēkās, jo nodrošina ātru un drošu evakuāciju ugunsgrēka vai cita negadījuma gadījumā. Vēl šīs konstrukcijas veicina ugunsdrošības standartu un noteikumu ievērošanu. Avārijas kāpņu uzstādīšana uzlabo ēkas kopējo drošību un vienkāršo cilvēku evakuāciju nestandarta situācijās.

Lasīt tālāk