CENA: 129 euro/metrā
IMG-LOGO CENA: 129 euro/ metrā M.

Ārējās avārijas evakuācijas kāpnes

 Moduļu ārējās evakuācijas kāpnes

Projektējot un būvējot visdažādākās ēkas, ugunsdrošībai ir ļoti liela nozīme. Viens no galvenajiem elementiem, kas ir iekļauts nepieciešamo pasākumu kompleksā, kurus jāveic ugunsdrošības nodrošināšanai sabiedriskajās ēkās - tās ir ārējās ugunsdzēsības evakuācijas kāpnes. Mūsdienu būvniecības tehnoloģijas un tendences ļauj izmantot tērauda kāpnes ne tikai droša evakuācijas ceļa nodrošināšanai, bet arī kā ieejas un izejas dažādos ēkas līmeņos.

Moduļu ārējās evakuācijas kāpnes – tās ir īpašas kāpnes, kas tiek uzstādītas uz ēkām, lai nodrošinātu drošu cilvēku evakuāciju ārkārtas situācijā. Tās var salikt no moduļiem un uzstādīt uz ēkas ārsienas, lai nodrošinātu ātru un drošu nokāpšanu vai uzkāpšanu. Šīm kāpnēm ir īpaši mehānismi, ar kuru palīdzību tās tiek piestiprinātas pie ēkas, lai nepieciešamības gadījumā varētu tām viegli piekļūt.

Avārijas evakuācijas kāpņu plusi

Moduļu ārējām evakuācijas kāpnēm ir sekojošas īpašības:

  • Elastīgums un mobilitāte: šīs kāpnes var viegli salikt un izjaukt pēc vajadzības, tāpēc tās var ērti lietot dažādās vietās.
  • Ātra evakuācija. Konstrukcijas nodrošina ātru un drošu ēkas pamešanas veidu ārkārtas situācijā.
  • Ērta montāža. Moduļu kāpņu uzstādīšanai nav nepieciešams īpašs aprīkojums vai lielas darbaspēka izmaksas, tāpēc tas ir ekonomiski izdevīgs risinājums.
  • Ilgmūžība un uzticamība. Šīs kāpnes tiek izgatavotas no kvalitatīviem materiāliem, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku.
  • Savietojamība ar dažādām ēkām. Avārijas izejas kāpnes var viegli pielāgot dažāda veida ēkām un konstrukcijām.

Moduļu avārijas evakuācijas kāpnes tiek izmantotas ēkās, birojos, tirdzniecības centros, daudzdzīvokļu ēkās un citās būvēs, lai nodrošinātu cilvēku drošu evakuāciju ārkārtas situācijās, piemēram, ugunsgrēka, zemestrīces un citu avāriju gadījumā. Šīs kāpnes nodrošina papildus izeju no ēkas un ļauj cilvēkiem ātri un droši nokļūt uz ielas.